Události


Štítky:

Výstava v knihovně

Během měsíce září si můžete v Městské knihovně na Modřínové ulici prohlédnout výstavu "Jak šel čas ve stacionáři". Mimo výrobků klientů zde najdete hlavně fotky z minulosti i přítomnosti.

Více

Publikováno 5. 9. 2022 8:57

Pobyt v Bystrém

Po dlouhé covidové době jsme konečně jeli na týdenní rekondiční pobyt. Pobyt jsme trávili v hotelu Bystré v Bystrém. Denně jsme plavali v bazénu s mořskou vodou, nahřívali se ve vířivce a chodili na výlety.

Více

Publikováno 16. 7. 2022 22:05

Plavba po Dalešické přehradě

V pátek 24. června jsme se plavili po Dalešické přehradě. Ráno jsme všichni malí i velcí jeli autobusem na lodní zastávku Kramolín, kde jsme nastoupili na loď a vypluli. Kapitán lodi nás přivítal přípitkem. Potom se stalo něco nečekaného, přepadli nás piráti a sebrali nám poklad.

Více

Publikováno 25. 6. 2022 19:05

Výlet po Třebíči

Ve čtvrtek 23. června jsme šli na výlet po Třebíči. Ze stacionáře jsme se vydali na zámek, někdo pěšky, někdo autem. Na zámku jsme si prohlédli výstavu historických kočárků. Potom jsme si dali kávu v zámecké kavárně, prohlédli si bylinkovou zahrádku a pokochali se výhledem na Třebíč.

Více

Publikováno 25. 6. 2022 18:51

Jak si užíváme hezké počasí

Venku svítí sluníčko a my si ho užíváme. Na zahradě sportujeme, relaxujeme ve stínu pergoly a chodíme na vycházky. Byli jsme v cukrárně na zmrzlině. Na věžovém vodojemu "Kostelíček", kde z vyhlídkové plošiny byl nádherný výhled na Třebíč. Také jsme byli na posilovacím hřišti "Na Hvězdě".

Více

Publikováno 17. 6. 2022 12:19

Dopoledne s hasiči

Dne 13. června stacionář navštívili dobrovolní hasiči z Benetic. Přinesli nám ukázat, co hasiči potřebují na záchranu životů a majetků. Programu se zúčastnili všichni klienti stacionáře a děti SpMŠ.

Více

Autor: Renata Jakubová Publikováno 15. 6. 2022 22:43

Sportovní den

Ve čtvrtek 9. června se na zahradě stacionáře uspořádal Sportovní den. S celým programem nám pomáhali studenti SOŠ z Moravských Budějovic. Vymysleli nám krásný program plný soutěží a her. Nechyběl ani tanec. Toto příjemné dopoledne jsme zakončili opékáním špekáčků.

Více

Autor: Petra Pokorná Publikováno 15. 6. 2022 22:40

Týden s pátkem 13.

Tento týden má v pátek datum 13., to nám ale nevadilo a celý týden jsme si užívali. Konečně se udělalo hezky, věnovali jsme se novým záhonům, užívali si sluníčka a pobytu na zahradě. V úterý jsme byli na workoutovém hřišti a po návratu jsme relaxovali s hudbou v pergole. Ve čtvrtek Adam vařil.

Více

Publikováno 13. 5. 2022 14:14

Poděkování za uskutečnění projektu

Chtěli bychom poděkovat Nadaci ČEZ, za spolupráci v projektu Práce nás baví.

Více

Publikováno 3. 5. 2022 13:07

Návštěva firmy na výrobu srubů

Pan Urban nám povídal, jak se staví srub. Pan Urban nám ukázal nástroje, kterými se to vyrábí, třeba motorová pila, povříslo, odkůrovač, kružítko a další. Zkusili jsme si i ovládání jeřábu. Nakonec nám pan Urban ukázal, jak se odkůruje kůra a potom jsme si to mohli vyzkoušet. Pak jsme jeli na oběd.

Více

Autor: Martin Trnka a Denisa Marténková Publikováno 14. 4. 2022 12:42